medycyna pracy
Posiadając ponad 10-letnie doświadczenie na rynku usług medycznych, możemy zaoferować profesjonalną opiekę lekarską dostosowaną idealnie do Państwa wymagań.

Nasza oferta ma charakter 6 podstawowych pakietów, przy czym każdy może być dowolnie modyfikowany w zależności od Państwa potrzeb. Dla najbardziej wymagających klientów proponujemy unikatową na rynku medycznym, opiekę medyczną "szytą na miarę". Firmom i zakładom pracy szczególnie ceniącym czas swoich pracowników oferujemy opiekę lekarską bezpośrednio w ich siedzibie. Możemy zapewnić, iż nasza oferta jest jedną z najbardziej korzystnych finansowo.


Badania pracownicze wstępne, okresowe i kontrolne z uwzględnieniem skierowań przez lekarza medycyny pracy do lekarza specjalisty.
Badania pracownicze wstępne, okresowe i kontrolne z uwzględnieniem skierowań przez lekarza medycyny pracy do lekarza specjalisty oraz stałą opieką lekarza internisty.
Badanie pracownicze jak w Pakiecie I. Opieka lekarska w oparciu o faktyczne koszty leczenia(obowiązuje cennik przychodni -15% rabatu na wszystkie
usługi medyczne, chirurgię i stomatologię zachowawczą).
Opieka w zakresie badań pracowniczych wstępnych, okresowych i kontrolnych. Opieka medyczna w zakresie następujących specjalności: interny, laryngologii, dermatologii, ginekologii, ortopedii, chirurgii, neurologii, okulistyki, pulmonologii, kardiologii i endokrynologii.

W ramach opieki zapewniamy za skierowaniem od lekarza specjalisty wykonanie pełnego zakresu badań analitycznych i diagnostycznych w zakresie analiz podstawowych: EKG, USG, cytologii, biopsji, echokardiografii, rtg klatki piersiowej, tomografię komputerową, rezonans magnetyczny.
Badania pracownicze wstępne, okresowe, kontrolne. Opieka medyczna jak w Pakiecie IV rozszerzona o stomatologię zachowawczą, chirurgię stomatologiczną i rtg zębów.
Inną możliwością jest opieka lekarska w zakresie badań pracowniczych wstępnych, okresowych i kontrolnych, opieka medyczna lekarzy specjalistów z uwzględnieniem opieki stomatologicznej w oparciu o faktyczne koszty leczenia pracowników obliczane wg. poniższego cennika:
  • badanie podstawowe - bez czynników szkodliwych dla zdrowia 70,00 zł
  • badanie podstawowe z okulistą - 90,00 zł
  • badanie podstawowe z pracą na wysokości - 135,00 zł
  • rtg 20,00 zł (duży obrazek)
  • protetyka stomatologiczna - 10 % rabatu.
  • Na pozostałe usługi - 15% rabatu.
POBIERZ
Nasza oferta w wersji do druku i pobrania:
Kliknij aby obejrzeć ofertę on-line, wydrukować lub pobrać
format Word
   Kliknij aby obejrzeć ofertę on-line, wydrukować lub pobrać
format PDF
Aktualny stan prawny dotyczący badań profilaktycznych pracowników wraz z naszym komentarzem
Kliknij aby obejrzeć ofertę on-line, wydrukować lub pobrać   format
Worda
NASI KLIENCI:
Mazurkas Travel, Gymnasion, Compensa, Urząd Kontroli Skarbowej w Warszawie, Urząd Kontroli Konkurencji i Konsumentów, Spółdzielnie Wyrobów Skórzanych "Rozwój", Prodlew Warszawa, Kolmex, Fundacja Kultury, Korporacja KGL, Biblioteka Publiczna Warszawa - Wola, Agencja Ochrony "Gromada", Por-Bud.
    medycyna pracy
 
O nas | Oferta | Medycyna pracy | MediSerwis | Promocje | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone © Poliklinika Lekarsko-Stomatologiczna Medicus 2004